Wiosna w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 10.03.2026
Dzieci z ciekawością rozmawiały o pierwszych zwiastunach wiosny. Podczas zajęć plastycznych wykonały wiosenne prace manualne – wyklejały obrazki przedstawiające pierwsze wiosenne kwiaty.
Wspólnie przyozdobiły salę kolorowymi, wiosennymi akcentami, dzięki czemu zrobiło się w niej jeszcze bardziej radośnie i kolorowo.
To doskonały czas do rozmów o zmianach zachodzących w przyrodzie i budowania wrażliwości na jej piękno.
Kinga Stefanowska
Wiosna w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 10.03.2026, 22:29

