Witaj w szkole, czyli słodki początek
Utworzono dnia 30.09.2023
29 września br. odbył się pierwszy w tym roku szkolnym nasz słodki dzień. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy!!!
Witaj w szkole, czyli słodki początek
Utworzono dnia 30.09.2023, 22:15

