Witraże
Utworzono dnia 19.02.2026
W oddziale przedszkolnym zrobiło się walentynkowo. Dzieci z zaangażowaniem tworzyły przepiękne walentynkowe witraże. Ozdabiały je kolorowymi serduszkami, delikatnymi piórkami oraz błyszczącym brokatem. Każda praca była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Mali artyści wykazali się precyzją, estetyką i kreatywnością.
Gotowe witraże ozdobiły nasze przedszkolne okna. To był dzień pełen radości, uśmiechu i twórczej atmosfery.
Kinga Stefanowska
Witraże
Utworzono dnia 19.02.2026, 20:43

