Wizyta przedszkolaków w szkolnej bibliotece
Dnia 21 lutego 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły szkolną bibliotekę. Podczas wizyty poznały zasady funkcjonowania biblioteki i wypożyczania książek. Dowiedziały się, jak należy korzystać z księgozbioru i dbać o książki.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji. Chętnie oglądały kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Dużą radość sprawiła im możliwość samodzielnego wybrania i wypożyczenia książki.
Na pamiątkę wizyty w szkolnej bibliotece przedszkolaki otrzymały upominki w postaci naklejek i zakładek do książek.

