Wizyta w naszym magicznym sadzie
14 czerwca 2023 roku przyjechały do naszej szkoły panie: Iwona Brauza dyrektor Zjednoczonego Banku Spółdzielczego Oddział w Szemudzie oraz Anna Wasilka – pracownik banku.
Wspólnie z panią dyrektor Iwoną Białas-Rychlak odwiedziły nasz sad przy szkole. Przekazały grupie „Magiczny Sad” oraz społeczności szkolnej, w ramach współpracy, prezenty do naszego sadu. Upominkiem było 5 zielonych leżaków z logo banku. Uczennice z zespołu „Magiczny Sad” od razu wypróbowały leżaki, które okazały się bardzo wygodne i pasowały do ogrodowego otoczenia. Na końcu spotkania goście i gospodarze zrobili pamiątkowe zdjęcia.
Bardzo dziękujemy za upiększenie naszego sadu.
Zespół „Magiczny Sad” oraz uczniowie klasy V

