Wręczenie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego
Dnia 6 października 2023 r. w sali sportowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie odbyła się Uroczysta Gala Stypendialna, podczas której wręczono stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego.
Z dumą i radością informujemy, że w gronie stypendystów znalazły się nasze uczennice - Aleksandra Damps (klasa VII) oraz dwie absolwentki - Agata Damps i Magdalena Żywicka.
Dziewczyny otrzymały stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznane w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja”, finansowane ze środków europejskich – dla uczniów uzdolnionych w szczególności w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych i języków obcych.
Uczennice odebrały stypendia z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz upominki wręczone przez Wójta Gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

