Wycieczka do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego
Utworzono dnia 12.09.2024
10 września br. uczniowie klas 1-8 uczęszczający na zajęcia języka kaszubskiego uczestniczyli w wycieczce do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.
Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zobaczyć zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Spacer po zoo dostarczył im wielu wrażeń. Był też okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Wycieczka do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego
Utworzono dnia 12.09.2024, 20:11

