Wycieczka klasy IV i V
Dnia 9 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy IV i V wybrali się na wycieczkę. Najpierw pojechaliśmy do Muzeum Miasta Gdyni, gdzie mieliśmy okazję poznać historię tego miasta. Następnie udaliśmy się do Jumpcity w Rumi. Tam uczniowie, pod okiem instruktora, skakali na różnych trampolinach. Taka forma rozrywki to wyjątkowy sposób rozwijania koordynacji i ogólnej sprawności ruchowej. Na koniec wszyscy udali się na posiłek do McDonalda. To był miło spędzony czas, tym bardziej, że pogoda dopisała. Uczniowie już nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu.
Aleksandra Szynszecka

