Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Wycieczka na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego

Utworzono dnia 01.07.2025

23 czerwca 2025 r. uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą oraz nauczycielką Kingą Stefanowską wyruszyli na ostatnią wspólną wycieczkę do Parku Miejskiego im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie. Wyjazd był zwieńczeniem pierwszego etapu edukacyjnego - trzech lat wspólnej nauki, zabawy, wyzwań i sukcesów. Pierwszym punktem był plac Jakuba Wejhera. Tam zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie przy pomniku założyciela miasta Wejherowa. Następnie udaliśmy się do lodziarni na pyszne, kręcone lody. Ostatnim i jednocześnie głównym punktem wycieczki był park, po którym spacerowaliśmy, obserwując piękno przyrody – m.in. pergole, klomby, staw, łabędzie, żurawie i pelikany. Podziwialiśmy również zabytkowy Pałac Przebendowskich i Keyserlingków. Dzieci miały też możliwość skorzystania z atrakcji parkowego placu zabaw. Uczniowie i opiekunowie wrócili do Częstkowa zmęczeni, ale bardzo zadowoleni ze wspólnej wycieczki.

Judyta Burchacz

Wycieczka na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego

Utworzono dnia 01.07.2025, 18:21

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 590

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3244

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 116952