Wyjątkowy dzień w Tygodniu Bezpieczeństwa w Gminie Szemud
Dnia 4 października 2023 r., w ramach obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud, naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Szemud Ryszard Kalkowski, Sekretarz Gminy Szemud Barbara Rzeszewicz, pracownik Urzędu Gminy Szemud Iwona Curlej-Paszke, członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie na czele z Prezesem Sławomirem Nowickim oraz st.sierż. Dawid Lejk z Komisariatu Policji w Szemudzie.
Policjant i strażacy przeprowadzili zajęcia z uczniami dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz zasad zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.
Wysłuchaliśmy również piosenek o bezpieczeństwie w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klasy I.
Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze, a tym samym bardziej bezpieczni.
Serdecznie dziękujemy za to niezwykłe i wartościowe spotkanie oraz wspaniałą akcję Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud.

