Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym z okazji Święta Niepodległości „Miejsca Pamięci walk o Niepodległą w jesiennej odsłonie obiektywu”
Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Wiktor Zaborowski (klasa VII) został wyróżniony w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym z okazji Święta Niepodległości „Miejsca Pamięci walk o Niepodległą w jesiennej odsłonie obiektywu” zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku, Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku, Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku i Starostwo Powiatowe w Pucku.
Patronat honorowy nad konkursem objęli m.in.: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewoda Pomorski – Dariusz Drelich, Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk, Pomorski Kurator Oświaty – Małgorzata Bielang, Starosta Pucki – Jarosław Białk, Prezes Krajowego Zrzeszenia LZS – Mieczysław Baszko, ks. biskup Piotr Przyborek.
Serdecznie gratulujemy!!!

