Na zajęciach plastycznych uczniowie klasy 2 i 3 stworzyli prace o tematyce zimowej. Kalendarzowa zima jeszcze trwa, chociaż za oknem czuć już wiosnę.
Judyta Burchacz
W tym tygodniu: 722
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3376
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117084