Zajęcia przyrodnicze w oddziale przedszkolnym
Dzieci w oddziale przedszkolnym zamieniły się w prawdziwych, małych ogrodników. Do przygotowanych doniczek mali odkrywcy wkładali fasolę i cebulkę, poznając przy tym, jak rozwija się roślina i czego potrzebuje do życia: ziemi, wody, światła oraz troskliwej opieki. Na koniec każdy zaznaczył swoją doniczkę odpowiednią tabliczką.
Było dużo radości i ciekawości. Teraz pozostaje nam obserwować nasz przedszkolny ogródek.
To była świetna okazja do nauki poprzez działanie, obserwację i odkrywanie przyrody.
Kinga Stefanowska

