Zajęcia z GeniBotami w klasie II
Dnia 26 września br. uczniowie klasy II na zajęciach rozwijających z przyjemnością bawili się GeniBotami – małymi robotami zakupionymi w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zabawie.
Praca z robotami przynosi wiele korzyści. Rozwija kreatywność, logiczne myślenie oraz zadaniowe podejście do stawianych problemów, a jednocześnie dostarcza uczniom wiele radości.
Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Judyta Burchacz

