Zbiórka darów dla zaprzyjaźnionej Gminy Bardo po przejściu wielkiej powodzi!
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Nasza zaprzyjaźniona Gmina Bardo potrzebuje pomocy po przejściu wielkiej powodzi!
W związku z tym w naszej szkole rusza zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, które pozwolą na uprzątnięcie zniszczeń. Sytuacja jest krytyczna i musimy szybko się zmobilizować.
Zbieramy:
- łopaty,
- miotły,
- mopy,
- wodę pitną,
- artykuły higieniczne i środki czystości,
- żywność z długim terminem ważności.
Zbiórka trwa tylko do środy, aby jak najszybciej wysłać potrzebne rzeczy.
Dary przynosimy do sekretariatu (do 18 września 2024).
W imieniu mieszkańców Gminy Bardo z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie. Bądźmy solidarni!

