Szkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Kochamy baśnie braci Grimm"
Utworzono dnia 07.10.2017
KONKURS CZYTELNICZY
Klasy II-III
I miejsce - Amelia Skrzypkowska (klasa II)
II miejsce - Alicja Gołko-Sulińska, Martyna Wojewska (klasa III)
III miejsce - Maksymilian Lesner (klasa II)
Klasy IV-VII
I miejsce - Karolina Bergman (klasa VII)
II miejsce - Antonina Kaźmierczak (klasa IV)
III miejsce - Agata Naczk (klasa VI)
KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce - Seweryn Dorsz (klasa II), Karolina Bergman (klasa VII), Nina Kaźmierczak (klasa VII)
II miejsce - Mikołaj Mielke (klasa II)
III miejsce - Antoni Wasielke (klasa II)

