Świat roślin na zajęciach rozwijających kompetencje przyrodnicze
Utworzono dnia 09.11.2025
Podczas zajęć rozwijających kompetencje przyrodnicze oraz umiejętność uczenia się dzieci poznały rośliny, które rosną na łąkach. Uczniowie poznawali różnorodne gatunki roślin i uczyli się je rozpoznawać. Zajęcia te rozbudziły ciekawość dzieci i zachęciły do uważnego obserwowania świata roślin.
Aleksandra Szynszecka
Zajęcia realizowane w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół podstawowych w Gminie Szemud”.
Świat roślin na zajęciach rozwijających kompetencje przyrodnicze
Utworzono dnia 09.11.2025, 13:53

