Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Podziękowanie za udział w zbiórce elektrośmieci

Utworzono dnia 28.05.2024

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbiórki elektrośmieci zorganizowanej przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Częstkowie w ramach projektu ekoSzkoła i programu eko-PROFIT prowadzonych przez ELECTRO – SYSTEM Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A oraz REMONDIS Electrorecycling.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Ryszarda Jelińskiego, Pana Jarosława Ellwart oraz Pana Karola Wenta za poświęcony czas oraz pomoc podczas załadunku i odbioru elektrośmieci.

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać 2 880 kg elektrośmieci!

W zamian za zebrane i przekazane elektrośmieci Rada Rodziców otrzyma dofinansowanie w kwocie 1 440 zł.

Serdecznie dziękujemy!

Zbiórka elektrośmieci

Utworzono dnia 28.05.2024, 22:09

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny