Podziękowanie za udział w zbiórce elektrośmieci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbiórki elektrośmieci zorganizowanej przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Częstkowie w ramach projektu ekoSzkoła i programu eko-PROFIT prowadzonych przez ELECTRO – SYSTEM Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A oraz REMONDIS Electrorecycling.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Ryszarda Jelińskiego, Pana Jarosława Ellwart oraz Pana Karola Wenta za poświęcony czas oraz pomoc podczas załadunku i odbioru elektrośmieci.
Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać 2 880 kg elektrośmieci!
W zamian za zebrane i przekazane elektrośmieci Rada Rodziców otrzyma dofinansowanie w kwocie 1 440 zł.
Serdecznie dziękujemy!

