Otrzymaliśmy nagrody za zajęcie II miejsca w etapie "Zakładamy sad" w 5. edycji ogólnopolskiego projektu "Tradycyjny Sad"
Utworzono dnia 11.10.2022
Zespół Eko-wisienki zajął II miejsce w etapie "Zakładamy sad" w kategorii wiekowej "powyżej VI klasy" w 5. edycji ogólnopolskiego projektu "Tradycyjny Sad". Bardzo się cieszymy, ponieważ jest to ogromny sukces dla naszej szkoły. Wkład włożony w zakładanie naszego sadu został doceniony. Ogromną przyjemność sprawiły Eko-wisienkom nagrody otrzymane od organizatora konkursu. Każdy z członków zespołu otrzymał pakiet upominków, które są oryginalne, a co najważniejsze - wykonane z naturalnych materiałów. Serdecznie dziękujemy!
Aleksandra Szynszecka
Zespół Eko-wisienki
Otrzymaliśmy nagrody za zajęcie II miejsca w etapie "Zakładamy sad" w 5. edycji ogólnopolskiego projektu "Tradycyjny Sad"
Utworzono dnia 11.10.2022, 19:56

