Owocowa ławeczka
14 lutego 2023 roku w naszej szkole zespół Magiczny sad rozpoczął promocję projektu, w którym bierze udział. Zespół tworzą uczennice klasy 5. Tego dnia przygotowały romantyczną, owocową ławeczkę, na której można było zrobić zdjęcia, wykorzystując elementy do przebrania. Wszystko w otoczeniu pięknych plakatów, naklejanych owoców, jabłek w koszykach. Oprócz owocowej ławeczki zespół przygotowywał dla uczniów szkoły pyszne, owocowe koktajle w Thermomixie. Ten dzień był wyjątkowy i magiczny.
Podczas realizacji zadania zespół korzystał z wielofunkcyjnego robota kuchennego Thermomix zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Mariola Cyganek

