Prezentacja projektu realizowanego przez zespół Magiczny Sad
27 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się apel, który przygotowały i prowadziły uczennice z klasy V – Aleksandra Żywicka, Agata Zaborowska, Matylda Szymańska, Amelia Bach i Zuzanna Wasilka. Na apelu zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym w ramach projektu realizowanego przez zespół Magiczny Sad. W konkursie wzięło udział 14 uczniów. I miejsce zajęła Agata Damps, II – Mariusz Roda, Martyna Reszka i Sandra Wasilka, III – Aurelia Dorsz i Monika Misiak. Wszyscy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy także nagrody. Uczennice z zespołu Magiczny Sad opowiedziały o projekcie oraz przygotowanej prezentacji, którą będzie można obejrzeć na zajęciach z wychowawcą i zaśpiewały ułożoną samodzielnie piosenkę.
Mariola Cyganek

