Promocja projektu
Utworzono dnia 09.05.2022
Dnia 6 maja 2022 r. zespół Eko-wisienki wraz z opiekunem wyruszył promować swój projekt wśród lokalnej społeczności. Uczniowie zachęcali okolicznych mieszkańców do zakładania ekologicznych sadów w swoich ogrodach. W tym celu rozdawali specjalnie przygotowane ulotki.
Zespół Eko-wisienki przygotował także plakat, który informuje o całym przedsięwzięciu.

