Andrzejkowe czary-mary
Utworzono dnia 01.12.2025
28 listopada 2025 r. obchodziliśmy szkolne andrzejki. Zarząd Samorządu Uczniowskiego przygotował moc atrakcji dla młodszych i starszych uczniów. Odbyły się różnorodne wróżby, gry i zabawy, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Przepowiadano przyszłość za pomocą kart, wosku i papierowych serc. Potem wszyscy bawili się na andrzejkowej dyskotece. Nie zabrakło pomysłowych kostiumów, pięknych strojów i kolorowych dekoracji. To był magiczny dzień!
Andrzejkowe czary-mary
Utworzono dnia 01.12.2025, 17:59

