Budujemy wieżę z surowców wtórnych – nakrętek
Utworzono dnia 09.05.2024
Dzieci z oddziału przedszkolnego zamieniły się w konstruktorów. Praca zespołowa, precyzja oraz cierpliwość pozwoliły na zbudowanie wieży. Choć z pozoru wydawało się, że to proste zadanie, to w praktyce okazało się nieco inaczej. Zabawę ukończyliśmy wspólnym postawieniem wieży z jak największej liczby nakrętek.
Kinga Stefanowska
Budujemy wieżę z surowców wtórnych – nakrętek
Utworzono dnia 09.05.2024, 19:41

