Dzień Kobiet w klasie V
Utworzono dnia 09.03.2025
Uczniowie klasy V na zajęciach w wychowawcą obchodzili Dzień Kobiet. Chłopcy pamiętali o swoich koleżankach z klasy i o wychowawczyni. Były ciepłe słowa oraz okolicznościowe upominki.
Alicja Toruńczak
Dzień Kobiet w klasie V
Utworzono dnia 09.03.2025, 20:52

