Dzień Chłopaka w klasie 1
Utworzono dnia 01.10.2025
30 września br. obchodziliśmy w klasie 1 Dzień Chłopaka. Dziewczynki wraz z wychowawczynią długo trzymały chłopców w niepewności, aż w końcu ich cierpliwość została nagrodzona. Pojawiło się zaskoczenie i - co najpiękniejsze - uśmiechy na twarzach naszych chłopców. Dziewczynki również otrzymały drobne upominki. Dzień minął wszystkim bardzo miło.
Judyta Burchacz
Dzień Chłopaka w klasie 1
Utworzono dnia 01.10.2025, 22:10

