Ekologiczna gra planszowa
Utworzono dnia 05.04.2024
W ramach programu "Lider Lokalnej Ekologii" uczniowie klasy IV pod opieką p. Alicji Toruńczak wykonali grę planszową. Do jej tworzenia wykorzystali materiały z odzysku np. rolki po papierze toaletowym, butelki plastikowe, nakrętki, folie opakowaniowe. Cała akcja gry odbywa się wokół rzeki, w trakcie zabawy każdego uczestnika czekają zadania dodatkowe. Ponadto dzieci przygotowały zasady gry, których każdy uczestnik powinien przestrzegać.
Aleksandra Szynszecka
Ekologiczna gra planszowa
Utworzono dnia 05.04.2024, 19:27

