Gramy z WOŚP!
Utworzono dnia 28.01.2024
Nasi uczniowie wystąpili dzisiaj podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Samorządowym w Szemudzie. Pierwszoklasiści zaprezentowali publiczności układ taneczny do polskich przebojów z dawnych lat.
Gratulujemy naszym małym artystom pięknego występu, a Pani Bernadecie Lesner serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uczniów.
Dziękujemy również rodzicom za wszelką pomoc i zaangażowanie.
Gramy z WOŚP!
Utworzono dnia 28.01.2024, 20:30

