Igloo z kostek cukru
Utworzono dnia 11.02.2025
10 lutego 2025 roku uczniowie klasy 3 na zajęciach technicznych wykonali igloo, wykorzystując do tego cukier w kostkach oraz kubeczek po jogurcie.
Prace nawiązywały do ostatnich zajęć edukacyjnych, podczas których omawialiśmy zimowe miejsca na Ziemi zamieszkiwane przez Eskimosów – Inuitów na biegunie północnym.
Judyta Burchacz
Igloo z kostek cukru
Utworzono dnia 11.02.2025, 16:47

