III miejsce w etapie regionalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Wioski bez troski”
Z dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Marcin Labuda (klasa VI) zajął III miejsce w etapie regionalnym XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Wioski bez troski” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z obszarów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz podstawowych zaleceń profilaktyki zdrowotnej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

