Klasowe spotkania wigilijne
Utworzono dnia 28.12.2025
19 grudnia 2025 roku spotkaliśmy się po raz ostatni przed Świętami Bożego Narodzenia. W klasach odbyły się tradycyjne spotkania wigilijne.
Obejrzeliśmy również przedstawienie pt. „Tradycje Bożonarodzeniowe” w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klasy I oraz występ wokalno-taneczny w wykonaniu Agaty Zaborowskiej i uczniów klasy II.
Serdecznie dziękujemy naszym artystom oraz Pani Judycie Burchacz, Pani Kindze Stefanowskiej i Panu Tomaszowi Piotrowiczowi za przygotowanie tego wspaniałego, świątecznego występu.
Klasowe spotkania wigilijne
Utworzono dnia 28.12.2025, 22:59

