Kolejne atrakcje Tygodnia Kaszubskiego
Utworzono dnia 20.03.2025
Za nami kolejny dzień Tygodnia Kaszubskiego w Gminie Szemud i w naszej szkole. Dzisiaj uczniowie klasy III dekorowali koszulki, malując na nich piękne, kaszubskie wzory.
Dodatkową atrakcją była kaszubska fotobudka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów i dostarczyła im wiele radości.
Kolejne atrakcje Tygodnia Kaszubskiego
Utworzono dnia 20.03.2025, 19:37

