Kulinarnie w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 24.10.2025
W naszym oddziale przedszkolnym, w ramach tematu o warzywach i owocach, przygotowywaliśmy pyszne sałatki owocowe według własnych upodobań i smaków. Dbaliśmy o estetykę naszych dań. Na końcu z apetytem wszystko zjedliśmy.
Takie zajęcia uczyły dzieci samodzielności i kreatywności, współpracy i dzielenia się z innymi oraz dbania o zdrowe nawyki żywieniowe. Służyły również rozwijaniu motoryki małej podczas krojenia i układania owoców.
Było zdrowo, kolorowo i edukacyjnie!
Kinga Stefanowska
Kulinarnie w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 24.10.2025, 20:52

