Mój album rodzinny
Utworzono dnia 25.09.2025
W ostatnim tygodniu zajęcia w klasie 1 poświęcone były temu, co dotyczy nas samych. Uczniowie opowiadali o sobie, swoich najbliższych, własnych zainteresowaniach i rozterkach. Wywnioskowali, że każdy z nas jest inny. Różnimy się wyglądem, spojrzeniem na świat czy zainteresowaniami. Dzieci wiedzą, że powinniśmy być tolerancyjni i szanować siebie nawzajem, mimo wielu różnic, które nas dzielą. Finałem tego cyklu zajęć było wykonanie albumu rodzinnego. Uczniowie, patrząc na zdjęcia swoje i swoich najbliższych, wrócili wspomnieniami do chwil utrwalonych na fotografiach.
Judyta Burchacz
Mój album rodzinny
Utworzono dnia 25.09.2025, 18:04

