Muzyczne inspiracje i pasja – dziękujemy Pani Katarzynie Rogalskiej za wspólny rok warsztatów z Muzeum Wojska Polskiego!
Miniony rok szkolny był dla naszych uczniów czasem wielu ciekawych spotkań, odkryć i artystycznych inspiracji. Wszystko to za sprawą udziału w warsztatach on-line prowadzonych przez panią Katarzynę Rogalską w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez Centrum Edukacji Historyczno-Patriotycznej Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Zajęcia te pozwoliły młodzieży poszerzyć wiedzę, rozwijać zainteresowania oraz spojrzeć na muzykę z zupełnie nowej perspektywy.
Spotkania były zawsze bardzo dobrze przygotowane, prowadzone w interesujący sposób i idealnie dostosowane do możliwości oraz wieku uczniów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu prowadzącej młodzież chętnie uczestniczyła w zajęciach, aktywnie się w nie włączała i z wielkim zainteresowaniem poznawała kolejne tematy. Warsztaty wniosły wiele wartości do szkolnej edukacji, rozwijając w uczestnikach nie tylko wiedzę, ale również wrażliwość, kreatywność i umiejętność obserwacji.
Serdecznie dziękujemy, Pani Katarzyno, za cały rok owocnej współpracy, profesjonalizm, życzliwość oraz pasję, którą dzieliła się Pani z naszymi uczniami. Życzymy Pani wielu sukcesów zawodowych oraz kolejnych tak inspirujących spotkań edukacyjnych!
Kinga Stefanowska wraz z uczniami klas 5 i 6

