Nasi ósmoklasiści zmierzyli się z próbnym egzaminem przygotowanym przez CKE
Utworzono dnia 14.01.2026
W dniach 12-14 stycznia 2026 r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w próbnym egzaminie ósmoklasisty przygotowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Dzięki temu mogli w praktyce zapoznać się z formułą egzaminu oraz sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności przed właściwym egzaminem. Była to również doskonała okazja, aby nauczyć się zarządzać czasem i stresem w warunkach zbliżonych do tych, jakie będą mieli na egzaminie głównym w maju.
Wszystkim ósmoklasistom życzymy satysfakcjonujących wyników! Trzymamy kciuki!
Nasi ósmoklasiści zmierzyli się z próbnym egzaminem przygotowanym przez CKE
Utworzono dnia 14.01.2026, 22:08

