"Niektóre chwile trwają tylko moment, ale wspomnienia z nich zostają na całe życie"
17 czerwca 2026 roku odbył się długo wyczekiwany Bal Ósmoklasistów, który na długo pozostanie w pamięci uczniów. Była to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania zakończenia ważnego etapu edukacji oraz spędzenia niezapomnianych chwil w gronie koleżanek, kolegów i nauczycieli.
Wieczór rozpoczął się uroczystym polonezem, który - jak podkreślali uczniowie - był jednym z najbardziej niezapomnianych momentów wieczoru. Nie zabrakło również miejsca na wzruszające podziękowania dla nauczycieli, którzy towarzyszyli uczniom przez osiem lat ich nauki.
Wspaniała atmosfera, piękne stroje, wspólne rozmowy i tańce sprawiły, że była to noc pełna radości, uśmiechów i niezapomnianych chwil.
Uczniowie chętnie dzielili się swoimi wrażeniami. Wielu z nich podkreślało, że był to jeden z najlepszych szkolnych wieczorów. „Tegoroczny Bal Ósmoklasisty wspominamy z wielką radością. Wydarzenie było niesamowite i bardzo uroczyste, ale nie zabrakło również świetnej zabawy. Najbardziej podobały nam się wspólne tańce i śpiew. Całość robiła ogromne wrażenie i wzbudzała zachwyt. Uważamy, że długi czas przygotowań zdecydowanie odzwierciedlił tę wspaniałą uroczystość. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci”- mówili ósmoklasiści. Zwracali również uwagę na doskonałą muzykę, możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi i międzyklasową integrację oraz wyjątkową atmosferę, która towarzyszyła całej imprezie.
Bal Ósmoklasisty był nie tylko okazją do zabawy, ale także pięknym pożegnaniem z latami spędzonymi w szkole podstawowej. Z pewnością pozostanie w sercu wszystkich uczniów jako symbol zakończenia ważnego etapu oraz początku nowych wyzwań.
Uczennica klasy VIII
Aleksandra Żywicka

