Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Alfabet Logopedyczny”
Utworzono dnia 01.12.2023
Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Alfabet Logopedyczny”. Uczniowie uczęszczający na zajęcia logopedyczne realizują w formie zabawy zadania projektowe, które służą profilaktyce logopedycznej.
Za nami trzy zadania: „A - Ale plama”, „C - Celinka” oraz „F - Fryzjer”.
Alicja Toruńczak
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Alfabet Logopedyczny”
Utworzono dnia 01.12.2023, 20:43

