Obchodzimy V Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole
W dniach 23-29 września br. świętujemy V Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole. Tegoroczne hasło brzmi: „CIEKAWI SIEBIE – CIEKAWI ŚWIATA”. Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej oraz honorowym patronatem: Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Prezydenta Miasta Wrocławia, Prezydenta Miasta Gdańska, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka, Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty, Akademickiego Zacisza prof. dr hab. Romana Lepperta oraz Katarzyny Stoparczyk.
W ramach szkolnych obchodów Tygodnia Szczęścia codziennie podejmujemy nowe wyzwania i mnożymy szczęście wokół nas.
Poniedziałek ogłosiliśmy Dniem Dobrych Relacji. Naszym zadaniem było witanie wszystkich z uśmiechem i radością na twarzy. We wtorek obchodziliśmy Dzień Przyjaciela. Środę – Dzień Marzyciela - poświęciliśmy swoim marzeniom. Wypisywaliśmy je na kartkach, które przypinaliśmy na specjalnej tablicy. W ten sposób powstała szkolna Tablica Marzeń.
#tydzienszczesciawszkole2024 #happinessatschool @happinessatschool

