O, Różo, Patronko Szkoły! Pamiętamy…
Utworzono dnia 22.10.2025
15 października 2025 r., w 49. rocznicę śmierci Róży Zamoyskiej, delegacja uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicz przy tablicy upamiętniającej Patronkę naszej szkoły.
Różo, Tyś Kaszubom bliska, łączy nas Bóg i Ojczyzna.
Naśladować więc Cię chcemy, co dobro, a co zło wiemy.
O, Różo, Patronko Szkoły! Pamiętamy…
Utworzono dnia 22.10.2025, 22:29

