Otrzymaliśmy nagrody za Talenciaki zebrane w IV edycji akcji „Szkoły pełne Talentów”
Utworzono dnia 04.12.2025
Z radością informujemy, że dotarły do nas nagrody za Talenciaki zebrane w IV edycji akcji „Szkoły pełne Talentów”. Otrzymaliśmy trzy zestawy gier do szkolnej świetlicy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i przekazali Talenciaki naszej szkole!!!
Otrzymaliśmy nagrody za Talenciaki zebrane w IV edycji akcji „Szkoły pełne Talentów”
Utworzono dnia 04.12.2025, 20:54

