Ostatni dzień w szkole w 2023 roku
Utworzono dnia 29.12.2023
Uczniowie klasy IV bardzo miło spędzili ostatni dzień w szkole w roku 2023. Po raz kolejny przedstawili współczesną wersję jasełek, tym razem uczniom naszej szkoły. Następnie rozpoczęli przygotowania do klasowej wigilii. Było dużo ciepłych słów, dzielenie się opłatkiem, planami świątecznymi, zajadanie smakowitości, śpiewanie kolęd, a na koniec otwieranie wyczekiwanych prezentów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Alicja Toruńczak
Ostatni dzień w szkole w 2023 roku
Utworzono dnia 29.12.2023, 17:40

