Pamiętamy…
W dniach 27-31 października 2025 r. obchodziliśmy Tydzień Pamięci w Gminie Szemud. W naszej szkole, z uwagi na przypadające w październiku Dni Papieskie, w tym tygodniu wspominaliśmy również Świętego Jana Pawła II – Jego życie, nauki oraz wartości, które głosił.
Oglądaliśmy filmy o Świętym Janie Pawle II i rozmawialiśmy o miłości, szacunku, odpowiedzialności, prawdzie i wierze. Świętowaliśmy Dzień Dobroci, w którym staraliśmy się zrobić jak najwięcej dobrych uczynków. Stworzyliśmy również „Skrzynkę dobrych myśli”.
Zwieńczeniem obchodów Tygodnia Pamięci była wspólna zabawa przy muzyce Arki Noego. Tego dnia przebraliśmy się za anioły i święte osoby, a na szkolnych korytarzach królowała biel i anielska dobroć.

