Piknik w szkolnym sadzie
Utworzono dnia 14.06.2024
13 czerwca 2024 r. uczniowie klasy V wraz z wychowawcą udali się do szkolnego sadu na wspólny piknik.
Podczas pikniku rozmawiali na temat wakacyjnych planów, grali w integracyjną grę oraz wypoczywali. Następnie wspólnie zjedli pizzę, która została zakupiona ze środków z wygranej w II edycji Konkursu Rady Rodziców ,,Wpłaty na fundusz Rady Rodziców - kasa dla klasy”.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie tej nagrody.
Po pewnym czasie do pikniku dołączyły dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy II. To był bardzo miło i radośnie spędzony czas.
Aleksandra Szynszecka
Piknik w szkolnym sadzie
Utworzono dnia 14.06.2024, 20:31

