Podsumowanie szkolnych obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud
Utworzono dnia 22.09.2024
20 września br. podsumowaliśmy szkolne obchody Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud. Podczas apelu uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali społeczności szkolnej wykonane przez siebie prace. Plakaty przedstawiały zasady zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, między innymi: w szkole, w domu, na placu zabaw, na drodze, podczas wypoczynku nad wodą. Dzięki temu po raz kolejny przypomnieliśmy i utrwaliliśmy sobie bardzo cenną wiedzę dotyczącą naszego bezpieczeństwa.
Dbajmy o swoje bezpieczeństwo na co dzień, nie tylko „od święta”!
Podsumowanie szkolnych obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud
Utworzono dnia 22.09.2024, 13:09

