Rejs po Porcie Gdynia
18 czerwca 2024 r. uczniowie klasy V uczestniczyli w rejsie po Porcie Gdynia ufundowanym przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w Gdyni oraz Zarząd Morskiego Portu Gdynia w związku z zaangażowaniem naszej szkoły w działania edukacyjne Związku w roku szkolnym 2023/2024.
Uczniowie mieli okazję popłynąć statkiem o nazwie "Dragon". Podczas rejsu przewodnik przekazał wiele cennych informacji na temat portu, stoczni oraz statków, które były w pobliżu. Wszyscy mogli podziwiać piękne widoki. Dzieci miały okazję zwiedzić statek, zajrzały we wszystkie jego zakamarki.
To był emocjonujący i pełen wrażeń wyjazd edukacyjny.
Serdecznie dziękujemy Komunalnemu Związkowi Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w Gdyni oraz Zarządowi Morskiemu Portu Gdynia za zaproszenie i możliwość udziału w rejsie.
Dziękujemy również Wójtowi Gminy Szemud za zorganizowanie transportu do Gdyni.
Aleksandra Szynszecka

