Rozmawiamy na temat zdrowego stylu życia
Utworzono dnia 30.11.2025
Uczniowie klasy pierwszej rozmawiali na temat zdrowego żywienia. Poznali piramidę żywienia, w której podstawę stanowią owoce i warzywa jako bogate źródło witamin. Do zdrowego stylu życia nie wystarczy tylko dobra dieta. Niezbędne jest połączenie jej z regularną aktywnością fizyczną. Na koniec zajęć uczniowie przy pomocy nauczyciela wspólnie wykonali przepyszną sałatkę owocową.
Judyta Burchacz
Rozmawiamy na temat zdrowego stylu życia
Utworzono dnia 30.11.2025, 13:30

