Śniadanie wielkanocne w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 01.04.2024
27 marca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na stole nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych przysmaków. Czas płynął w miłej i przyjaznej atmosferze.
Dla spalenia kalorii wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu zajączka. Dla przedszkolaków nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego prezenty zostały szybko odnalezione.
Kinga Stefanowska
Śniadanie wielkanocne w oddziale przedszkolnym
Utworzono dnia 01.04.2024, 22:44

