Słodkie powitanie!
Utworzono dnia 28.09.2025
26 września br. odbył się pierwszy w tym roku szkolnym nasz słodki dzień. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Radę Rodziców. Kolejka po babeczki, donuty, galaretki, popcorn i inne smakołyki wiła się niczym wąż. Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejny słodki dzień!!!
Słodkie powitanie!
Utworzono dnia 28.09.2025, 15:19

