Słodka wiosna
Utworzono dnia 26.04.2026
Ostatni piątek upłynął nam niezwykle słodko. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców.
Tego dnia z apetytem delektowaliśmy się pysznymi babeczkami, donutami, kolorowymi galaretkami i innymi łakociami.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za kolejny słodki dzień!!!
Słodka wiosna
Utworzono dnia 26.04.2026, 19:42

